Brake caliper MB 950 195
Manufacturer
More
OE Number MB 950 195 RIDEX
Article №: 78B0337
Brake caliper RIDEX MB 950 19578B0337 Rear Axle Left, Rear Axle
Details
  • Fitting Position: Rear Axle Left, Rear Axle
  • Brake Caliper Type: Brake Caliper (1 piston)
  • Diameter: 35
  • Brake Disc Thickness: 10
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
items available: 31
Details
OE Number MB 950 195 RIDEX
Article №: 78B1776
Brake caliper RIDEX MB 950 19578B1776 Rear Axle
  • Fitting Position: Rear Axle
  • Diameter: 35
  • Brake Disc Thickness: 10
  • Quantity Unit: Set
  • Condition: New
incl. 20% VAT, free delivery
Free delivery
MB950195 OE A.B.S. Brake caliper 729681
+ 3
OE Number MB 950 195 A.B.S.
Article №: 729681
Brake caliper A.B.S. MB 950 195729681 Grey Cast Iron, 144 mm
  • Material: Grey Cast Iron
  • Brake System: AKEBONO
  • for brake disc thickness [mm]: 10
  • Paired product: 729682
  • Number of connectors: 1
  • Distance of mounting bores [mm]: 144