Brake caliper C2C 41568
Manufacturer
More
OE Number C2C 41568 A.B.S.
Article №: 430831
Brake caliper A.B.S. C2C 41568430831 Aluminium, 144 mm
Details
  • Brake Caliper Type: Brake Caliper (1 piston), Brake Caliper with integrated parking brake
  • Material: Aluminium
  • Brake System: ATE/TEVES
  • for brake disc thickness [mm]: 20
  • Paired product: 430832
  • Number of connectors: 1
  • Distance of mounting bores [mm]: 144
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs