Brake caliper 8D0 615 423 A
Manufacturer
More
OE Number 8D0 615 423 A RIDEX
Article №: 78B0200
Brake caliper RIDEX 8D0 615 423 A78B0200 Rear Axle Left, Rear Axle, Cast Iron, 118 mm, without holder
Details
  • Fitting Position: Rear Axle Left, Rear Axle
  • Brake Caliper Type: Brake Caliper (1 piston), Brake Caliper with integrated parking brake
  • Material: Cast Iron
  • Diameter: 38
  • Brake Disc Thickness: 10
  • for brake disc thickness [mm]: 10
  • Supplementary Article / Supplementary Info: without holder
  • for brake disc diameter [mm]: 245
  • Distance of mounting bores [mm]: 118
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
items available: 25
Details
OE Number 8D0 615 423 A RIDEX
Article №: 78B1719
Brake caliper RIDEX 8D0 615 423 A78B1719 Rear Axle, Cast Iron, 118 mm, without holder
  • Fitting Position: Rear Axle
  • Material: Cast Iron
  • Diameter: 38
  • Quantity Unit: Set
  • Condition: New
OE Number 8D0 615 423 A YSPARTS