Ball Joint MNC 1450AA
Manufacturer
More
OE Number MNC 1450AA SKF
Article №: VKDS 317013
Ball Joint SKF MNC 1450AAVKDS317013 with synthetic grease
Details
  • Supplementary Article / Supplementary Info: with synthetic grease
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
Over 100 items in stock
Details
MNC1450AA OE A.B.S. Ball Joint 220460
+ 2
OE Number MNC 1450AA A.B.S.
Article №: 220460
Ball Joint A.B.S. MNC 1450AA220460 14,5mm, 39,5mm
  • Cone Size [mm]: 14,5
  • Diameter: 39,5
  • Weight [kg]: 0,447
  • Thread Size 1: M12X1,75 RHT
  • Paired product: 220460
  • Condition: New
items available: 21
OE Number MNC 1450AA DELPHI
Article №: TC3648
Ball Joint DELPHI MNC 1450AATC3648 50mm, 83mm, 50mm
  • Thread Size: M12x1.75
  • Length [mm]: 50
  • Height: 83
  • Width [mm]: 50