Pollen filter MN 185231
Manufacturer
More
OE Number MN 185231 RIDEX
Article №: 424I0064
Pollen filter RIDEX MN 185231424I0064 Particulate Filter, Activated Carbon Filter, 231 mm x 216 mm x 74 mm
Details
  • Filter type: Particulate Filter, Activated Carbon Filter
  • Length [mm]: 231
  • Width [mm]: 216
  • Height: 74
  • Recommended change interval [km]: 20000
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
Over 100 items in stock
Details
MN185231 OE MASTER-SPORT Pollen filter 2231-IF-PCS-MS
OE Number MN 185231 MASTER-SPORT
Article №: 2231-IF-PCS-MS
Pollen filter MASTER-SPORT MN 1852312231IFPCSMS Activated Carbon Filter, 233 mm x 231 mm x 74 mm
  • Filter type: Activated Carbon Filter
  • Length [mm]: 233
  • Width [mm]: 231
  • Height: 74
  • Net weight [kg]: 0,26
  • Gross Weight [kg]: 0,38
  • Condition: New