Brake Shoe Set MB 858685
Manufacturer
More
OE Number MB 858685 A.B.S.
Article №: 8922
Brake Shoe Set A.B.S. MB 8586858922 180 x 36 mm
Details
  • Width [mm]: 36
  • Weight [kg]: 0,97
  • Inner brake drum diameter [mm]: 180
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
items available: 81
Details
MB858685 OE SAMKO Brake Shoe Set 87020
OE Number MB 858685 SAMKO
Article №: 87020
Brake Shoe Set SAMKO MB 85868587020 180 x 37 mm
  • Width [mm]: 37
  • Brake System: AKEBONO
  • Condition: New
items available: 2
MB858685 OE LPR Brake Shoe Set 07020
OE Number MB 858685 LPR
Brake Shoe Set LPR MB 85868507020 180 x 37 mm
  • Width [mm]: 37
  • Brake System: AKEBONO
items available: 1
MB858685 OE BREMBO Brake Shoe Set S 54 513
OE Number MB 858685 BREMBO
Article №: S 54 513
Brake Shoe Set BREMBO MB 858685S54513 180 x 37 mm
Over 100 items in stock
MB858685 OE KRAFT Brake Shoe Set 6024220
OE Number MB 858685 KRAFT
Brake Shoe Set KRAFT MB 8586856024220 Rear Axle
  • Fitting Position: Rear Axle
  • Production Number: K6024220
items available: 2
MB858685 OE QUINTON HAZELL Brake Shoe Set BS884
OE Number MB 858685 QUINTON HAZELL
Article №: BS884
Brake Shoe Set QUINTON HAZELL MB 858685BS884 180 x 37 mm
  • Brake Pad: with lining
items available: 7
MB858685 OE DELPHI Brake Shoe Set LS1649
+ 3
OE Number MB 858685 DELPHI
Article №: LS1649
Brake Shoe Set DELPHI MB 858685LS1649 180 x 37 mm