Handbrake cable MB 858044
Manufacturer
More
MB858044 OE A.B.S. Handbrake cable K14857
OE Number MB 858044 A.B.S.
Article №: K14857
Handbrake cable A.B.S. MB 858044K14857 1851, 1585mm, Disc Brake, for left-hand/right-hand drive vehicles
Details
  • Length [mm]: 1851, 1585
  • Brake Type: Disc Brake
  • Weight [kg]: 0,63
  • Left-/right-hand drive vehicles: for left-hand/right-hand drive vehicles
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
items available: 18
Details
OE Number MB 858044 JAPKO
Article №: 131501
Handbrake cable JAPKO MB 858044131501 1851, 1585mm, Disc Brake
  • Length [mm]: 1851, 1585
  • Brake Type: Disc Brake
  • Condition: New