Trailing arm / Suspension arm bush LR0 44841
Manufacturer
More
LR044841 OE SKF Trailing arm / Suspension arm bush VKDS 337507
OE Number LR0 44841 SKF
Article №: VKDS 337507
Trailing arm / Suspension arm bush SKF LR0 44841VKDS337507 55,5mm
Details
  • Inner Diameter [mm]: 10,1
  • Length [mm]: 55,5
  • Height: 53
  • Diameter: 42
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
items available: 3
Details
OE Number LR0 44841 DELPHI
Article №: TD1726W
Trailing arm / Suspension arm bush DELPHI LR0 44841TD1726W
  • Diameter: 42
  • Inner Diameter 2 [mm]: 11
  • Thickness 1 [mm]: 53
  • Condition: New
items available: 32
LR044841 OE A.B.S. Trailing arm / Suspension arm bush 271595
OE Number LR0 44841 A.B.S.
Article №: 271595
Trailing arm / Suspension arm bush A.B.S. LR0 44841271595 53mm
  • Inner Diameter [mm]: 10,5
  • Length [mm]: 53
  • Weight [kg]: 0,09
  • Paired product: 271595
items available: 23
LR044841 OE MOOG Trailing arm / Suspension arm bush LR-SB-14864
OE Number LR0 44841 MOOG
Article №: LR-SB-14864
Trailing arm / Suspension arm bush MOOG LR0 44841LRSB14864 55mm
  • Length [mm]: 55
  • Height: 53
  • Diameter: 10,5
  • Packing Type: Bag
  • Packaging length [cm]: 5,5
  • Packaging width [cm]: 5,5
  • Packaging height [cm]: 5,3
items available: 46
LR044841 OE SIDEM Trailing arm / Suspension arm bush 865619
OE Number LR0 44841 SIDEM
Article №: 865619
  • Fitting Position: Upper Front Axle
  • Inner Diameter [mm]: 10
  • Mounting Type: Rubber-Metal Mount
  • Control/Trailing Arm Type: for control arm
  • Diameter: 41,8