Anti-roll bar link LR 030048
Manufacturer
More
LR030048 OE MAPCO Anti-roll bar link 52693HPS
OE Number LR 030048 MAPCO
Article №: 52693HPS
Anti-roll bar link MAPCO LR 03004852693HPS Rear Axle Left, Rear Axle Right, 120mm, M12x1,5
Details
  • Fitting Position: Rear Axle Left, Rear Axle Right
  • Rod/Strut: Coupling Rod
  • Length [mm]: 120
  • Thread Size 1: M12x1,5
  • Thread Size 2: M12x1,5
  • Required quantity: 2
  • reinforced version
  • Quality: HPS standard
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
Over 100 items in stock
Details
LR030048 OE A.B.S. Anti-roll bar link 260562
OE Number LR 030048 A.B.S.
Article №: 260562
Anti-roll bar link A.B.S. LR 030048260562 120mm, MM12X1.5 RHT