Fuel filter 8K0 127 400 A
Manufacturer
More
OE Number 8K0 127 400 A RIDEX
Article №: 9F0048
Fuel filter RIDEX 8K0 127 400 A9F0048 In-Line Filter, Diesel, 9mm, 11mm, with clamp holder
Details
  • Filter type: In-Line Filter
  • Height: 248
  • Diameter: 55
  • Inlet Ø [mm]: 9
  • Outlet Ø [mm]: 11
  • Fuel Type: Diesel
  • Supplementary Article / Supplementary Info Info 2: with clamp holder
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
Over 100 items in stock
Details
8K0127400A OE OSSCA Fuel filter 11546
OE Number 8K0 127 400 A OSSCA
Article №: 11546
Fuel filter OSSCA 8K0 127 400 A11546 In-Line Filter
  • Filter type: In-Line Filter
  • Condition: New
items available: 20
OE Number 8K0 127 400 A BLUE PRINT
Article №: ADV182304
Fuel filter BLUE PRINT 8K0 127 400 AADV182304 In-Line Filter
  • Diameter: 55
  • Length [mm]: 250
  • Observe service information
items available: 23
OE Number 8K0 127 400 A FEBI BILSTEIN
Article №: 38677
Fuel filter FEBI BILSTEIN 8K0 127 400 A38677 In-Line Filter
  • Length [mm]: 248
  • for OE number: 8T0 127 401 A
items available: 60
OE Number 8K0 127 400 A MASTER-SPORT
Article №: 6003-KF-PCS-MS
Fuel filter MASTER-SPORT 8K0 127 400 A6003KFPCSMS In-Line Filter, 9mm, 11mm
  • Height: 248
  • Inlet Ø [mm]: 9
  • Outlet Ø [mm]: 11
  • Net weight [kg]: 0,22
  • Gross Weight [kg]: 0,28
items available: 53
8K0127400A OE QUINTON HAZELL Fuel filter QFF0100
OE Number 8K0 127 400 A QUINTON HAZELL