Fan, radiator 7D0 959 455 A
Manufacturer
More
OE Number 7D0 959 455 A RIDEX
Article №: 508R0035
Fan, radiator RIDEX 7D0 959 455 A508R0035 Ø: 345 mm, 350W
Details
  • Rated Power [W]: 350
  • Diameter: 345
  • Number of fan blades: 7
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
items available: 50
Details
OE Number 7D0 959 455 A RIDEX
Article №: 508R0177
Fan, radiator RIDEX 7D0 959 455 A508R0177 Ø: 345 mm, 12V, 350W, Electric
  • Rated Power [W]: 350
  • Diameter: 345
  • Number of fan blades: 11
  • Voltage [V]: 12
  • Heating/Cooling: Single Fan, incl. fan wheel
  • Number of pins: 2
  • Rotation Direction: Clockwise rotation
  • Operating Mode: Electric
  • Condition: New
items available: 34
OE Number 7D0 959 455 A BOGAP