Sensor, speed / RPM 0K71E 17 400A
Manufacturer
More
0K71E17400A OE MEAT & DORIA Sensor, speed / RPM 87977
OE Number 0K71E 17 400A MEAT & DORIA
Article №: 87977
Sensor, speed / RPM MEAT & DORIA 0K71E 17 400A87977 12V, rectangular
Details
  • Voltage [V]: 12
  • for OE number: 0K71E17400A
  • Thread Size: M22x1,5 mm
  • Colour: grey
  • Number of pins: 3
  • Supplementary Article / Supplementary Info Info 2: without cable
  • Connector Shape: rectangular
  • Condition: New
More
incl. 20% VAT, excl. delivery costs
Not in stock
Details
0K71E17400A OE HOFFER Sensor, speed / RPM 7517977
OE Number 0K71E 17 400A HOFFER
Article №: 7517977
Sensor, speed / RPM HOFFER 0K71E 17 400A7517977 12V, rectangular
  • Voltage [V]: 12
  • for OE number: 0K71E17400A
  • Thread Size: M22x1,5 mm
  • Colour: grey
  • Number of pins: 3
  • Connector Shape: rectangular
  • Condition: New
Not in stock
0K71E17400A OE SIDAT Sensor, speed / RPM 83.3282
OE Number 0K71E 17 400A SIDAT
Sensor, speed / RPM SIDAT 0K71E 17 400A833282 12V, rectangular
  • Thread Size: M22x1,5 mm
  • Quality: OE EQUIVALENT
  • Paired product: 83.3246
0K71E17400A OE SIDAT Sensor, speed / RPM 83.3246
OE Number 0K71E 17 400A SIDAT
Sensor, speed / RPM SIDAT 0K71E 17 400A833246
  • Number of Teeth: 19
  • Fitting Position: transmission sided
  • Thread Size: M22x1,5 mm
  • Quality: GENUINE
  • Paired product: 83.3282
0K71E17400A OE MEAT & DORIA Sensor, speed / RPM 87941
Sensor, speed / RPM MEAT & DORIA 0K71E 17 400A87941
  • for OE number: 410570753
  • Thread Size: M22x1,5 mm
0K71E17400A OE HOFFER Sensor, speed / RPM 7517941
OE Number 0K71E 17 400A HOFFER
Sensor, speed / RPM HOFFER 0K71E 17 400A7517941
  • for OE number: 410570753
  • Thread Size: M22x1,5 mm
  • Sensor, speed / RPM OE 0K71E17400A, 0K71E 17 400A, 0K71E 17400A with PayPal pay
  • Sensor, speed / RPM OE 0K71E17400A, 0K71E 17 400A, 0K71E 17400A HYUNDAI, KIA with Visa pay
  • Sensor, Speed / rpm OE part number 0K71E 17400A with Mastercard pay
  • Sensor, speed / RPM OE part number 0K71E 17400A with Discover pay